KONST / Litografier / Färglitografi 8505058
nr 850 5058
Jean-Pierre Cassigneul
(f. 1935), Frankrike
Färglitografi , Jean-Pierre Cassigneul (f. 1935), Kvinna i hatt, signerad 134/150, motivets mått: 65 x 48
Jean-Pierre Cassigneul, fransk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:10:08
30/9 12:23:10
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jean-Pierre Cassigneul
Läs mer om Jean-Pierre Cassigneul